Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Як стверджуєть у виданні, понад 30 років, відданих судовій системі, зробили Надію Ващиліну професіоналом своєї справи, а ще – принесли їй славу непідкупної. При цьому вона має статус берегині досить заможної родини. Здатність тривалий час очолювати Господарський суд і зберегти авторитет не тільки серед керівників краю, але й серед широкого загалу свідчить: тактику, спосіб життя, власне позиціювання нею було вибрано вдало.