flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Порядок прийому документів господарським судом Закарпатської області   
 Відповідно до Інструкція з діловодства в господарських судах України , затвердженої наказом Державної судової адміністрації України від 20.02.2013 № 28, вся кореспонденція, що надходить до господарського суду, приймається та реєструється службою діловодства (канцелярією), що знаходиться у приміщенні господарського суду (каб.№ 309).  
Документи приймаються канцелярією протягом роботи господарського суду (крім вихідних та святкових днів):
Понеділок - Четвер:  з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
П'ятниця: з 09 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.
Обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв. 
При прийомі кореспонденції перевіряється цілісність конверта або упаковки, відповідність адресування. Кореспонденція, що приймається, перевіряється згідно з додатком.
Слід звернути увагу, що відповідно до вимог ст. 36 Господарського процесуального кодексу України письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього. Оригінали документів подаються, коли обставини справи відповідно до законодавства мають бути засвідчені тільки такими документами, а також в інших випадках на вимогу господарського суду. 
Пунктом 5.27 Вимог до оформлювання документів ДСТУ 4163-2003 визначено порядок засвідчення копій документів. Так, відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів „Згідно з оригіналом”, назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії і проставляють нижче реквізиту (підпис).  
 Приклад:
         Згідно п. 5.26 Вимог до оформлювання документів ДСТУ 4163-2003 відбитком печатки організації засвідчують на документі підпис відповідальної особи. Відбиток печатки ставлять так, щоб він охоплював останні кілька літер назви посади особи, яка підписала документ.  
          Директор ПП „Інна” (печатка)    (підпис)     І.В. Іванова
Згідно з оригіналом