flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Команда господарського суду виборола почесне третє місце у турнірі з міні-футболу

07 грудня 2015, 09:00

Щиро вітаємо команду господарського суду Закарпатської області, яка посіла третє призове місце у фінальній частині турніру з міні-футболу серед суддів та працівників суду області на кубок «ФЕМІДИ»

Нагадаємо, 7 листопада 2015 року молода команда господарського суду Закарпатської області дебютувала після тривалої перерви у відбірковому турі фінальної частини обласного кубку «ФЕМІДИ». За наслідками проведеного туру господарники посіли 2 місце у відбірковій групі серед чотирьох команд (команди Ужгородського та  Мукачівського міськрайонних судів, а також Берегівського районного суду), що надало можливість виходу нашій команді до фінальної частини кубку «ФЕМІДИ».

05 грудня проведена фінальна частина турніру, в якій прийняли участь переможці трьох відбіркових груп турніру з-поміж 12 команд, а саме: команди Закарпатського апеляційного суду, Свалявського, Тячівського, Іршавського районних судів, Ужгородського міськрайонного суду та господарського суду Закарпатської області. У фінальній частині команда господарського суду з мінімальним рахунком поступилася тільки командам Ужгородського міськрайонного суду (переможець змагань) та Свалявського районного суду (друге місце) і посіла почесне третє призове місце.

Спасибі нашій команді за чудовий дебют! Вітаємо наших переможців! Так тримати!