Сьогодні до Господарського суду Закарпатської області завітали студенти 2 та 4 курсу спеціальності «Право» Ужгородського національного університету.
З вітальним словом до студентів звернувся суддя-спікер Господарського суду Закарпатської області Роман ЛУЧКО, розповів про становлення та розвиток господарського судочинства, історію створення суду, про організацію роботи у суді, порядок надходження, реєстрації та розподілу справ, провів міні-лекцію про судову систему України, роботу судді та функціонування суду в цілому.
Студенти відвідали судове засідання під головуванням судді Дмитра МІРОШНИЧЕНКА за участю секретаря судового засідання Іванни МЕЛІКИ.
Після закінчення розгляду справи відбулося ігрове судове засідання з участю студентів з метою практичного ознайомлення з судовим процесом та надання можливості учасникам відчути себе в ролі судді, адвокатів та інших учасників процесу.
Під керівництвом судді-спікера Романа ЛУЧКА та судді Дмитра МІРОШНИЧЕНКА студенти отримали необхідний тренінговий досвід участі в судових засіданнях. Учасники мали можливість попередньо підготуватися до ігрового судового засідання за заданою фабулою справи та ознайомитися з матеріалами для його безпосереднього проведення у форматі ігрового суду, побачити як відкривається справа, досліджуються докази, заслуховуються сторони у справі. Цікавим було побачити, як суд ухвалює судове рішення!
Після закінчення ігрового судового процесу майбутні правники мали можливість поспілкуватися з головою Господарського суду Закарпатської області Лесею ПРИГАРОЮ, яка роз’яснила їм порядок ведення процесу та значення вчинених процесуальних дій. Цікавими були запитання студентів!
І наостанок заходу гості мали можливість одягнути суддівську мантію та зробити фото на згадку.