Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

КП “Міськводоканал” відсудив у АТ “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання” 1,4 млн грн

13 квітня 2021, 15:50

До Господарського суду Сумської області із позовом звернулось КП “Міськводоканал” Сумської міської ради до відповідача АТ “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання” про стягнення 1 млн 486 тис. грн заборгованості за об’єми скинутих понаднормативно забруднених стічних вод, судовий збір та штрафні санкції.

Представник відповідача подав до суду відзив на позовну заяву, в якому просив суд відмовити у задоволенні позову, оскільки вважав позов необґрунтованим.

В ході розгляду справи встановлено, що виробником при здійсненні контролю за скидом забруднюючих речовин виявлено факт скиду споживачем в міську каналізацію стічних вод з перевищенням вмісту рівня забруднюючих речовин. Акти відбору проб стічних вод були підписані як представником позивача, так і представником відповідача без зауважень.

Відповідачем не були виконані зобов`язання з перерахування заборгованості за скид понаднормативних забруднень. Тому, на підставі встановлених обставин, з урахуванням наданих сторонами доказів, позивачем доведено у встановленому порядку підстави проведених нарахувань відповідачу за перевищення гранично допустимої концентрації забруднюючих речовин у його стічних водах, а також судом встановлено правильність проведених розрахунків.

Позов був задоволений у повному обсязі.

Господарський суд Сумської області