Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Друга Дисциплінарна палата ВРП притягнула до дисциплінарної відповідальності суддю Дарницького районного суду міста Києва

12 квітня 2021, 13:12

Розглянувши дисциплінарну справу стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва Андрія Скуби, Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 12 квітня 2021 року вирішила притягнути суддю до дисциплінарної відповідальності та застосувати до нього дисциплінарне стягнення у виді попередження.

Друга Дисциплінарна палата ВРП відкрила дисциплінарне провадження стосовно судді Андрія Скуби за фактами неодноразового звільнення осіб від адміністративної відповідальності, передбаченої статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Дисциплінарна палата дійшла висновку, що звільнення суддею від покарання осіб, які вчинили вказане правопорушення, що становить підвищену суспільну небезпечність, без наведення вмотивованих підстав свідчить про те, що такі дії судді завдали шкоди авторитету правосуддя.

Рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя може бути оскаржене до Вищої ради правосуддя відповідно до статті 51 Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

Звертаємо увагу, що офіційним джерелом інформації про розгляд дисциплінарних скарг щодо суддів є виключно сайт ВРП та сторінки Ради у соціальних мережах, а також інформаційний портал «Судова влада України».

Вища рада правосуддя